Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Amerykański ksiądz został skierowany do psychiatryka, bo spalił tęczową flagę

AS 11:20 24 września 2018
wikimedia
Amerykański ksiądz, który otwarcie sprzeciwia się homolobby w Kościele został odsunięty od sprawowania funkcji kapłańskich, a ponadto wysłany na leczenie psychiatryczne. Jednym z powodów było to, że spalił tęczową flagę z umieszczonym na niej wizerunkiem krzyża i odmówił przy tym egzorcyzmy.

Ks. Paul Kalchik z parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Chicago to otwarty przeciwnik tuszowania przestępstw seksualnych oraz działania „lawendowej mafii” w Kościele.

Duchowny odprawił specjalne nabożeństwo, podczas którego odmówił egzorcyzmy a następnie spalił tęczową flagę z umieszczonym na niej wizerunkiem krzyża.

Flaga ta była używana przez grupę parafian do promocji homoseksualnej agendy.

Ks. Paul Kalchnik został srogo ukarany za swój głos sprzeciwu. Został odsunięty od sprawowania funkcji kapłańskiej oraz wysłany do psychiatrycznej placówki na badania.

Taką decyzję podjął kard. Blaise Cupich, wymieniony w świadectwie abp. Vigano jako jeden z beneficjentów systemu ustanowionego przez kard. McCarricka i kard. Wuerla. 

Decyzja o skierowaniu księdza na badania psychiatryczne nastąpiła nagle. W dniu ogłoszenia decyzji ks. Kalchik miał przewodniczyć ceremonii ślubnej. W momencie otrzymania zawiadomienia uciekł z parafii i przebywa w nieznanym miejscu, w obawie przed skierowaniem do szpitala siłą.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze