Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Adam Słomka: Na czele SN stoją zbrodniarze komunistyczni

sm 13:10 6 września 2016
Telewizja Republika
Adam Słomka, działać i lider KPN "Niezłomni" powiedział w Radiu WNET, że nadal w Sądzie Najwyższym mamy do czynienia z sędziami, których można nazwać "zbrodniarzami".

Adam Słomka mówił na fali Radia Wnet o proteście, jakie prowadzi jego organizacja w sprawie Zygmunta Miernika, działacza opozycji w PRL, skazanego na 10 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności, za rzucenie w sędzinę tortem. Protest trwa m.in. przed Sądem Najwyższym w Warszawie. Powstało tam tzw. miasteczko namiotowe. - Przed gmachem Sądu Najwyższego jest żywe duże miasteczko namiotowe, w którym liczymy ile dni siedzi w więzieniu, więzień sumienia Zygmunt Miernik, który został zamknięty przez sędziów, sądu okręgowego w Warszawie, za to że protestował przeciwko ochronie systemowej zbrodniarzy komunistycznych. Na procesie generała Kiszczaka cisną tortem w sędziego, otrzymał 10 miesięcy więzienia - mówił.

Słomka zauważył, że "jeżeli ktoś był w naczelnych organach państwa komunistycznego, to nie może być tak, że dzisiaj w sądzie najwyższym mamy kilku sędziów zbrodniarzy". I dodał: - Trzeba pamiętać, że ani jeden przywódca PRL, ani jeden członek kierownictwa partii komunistycznej, ani jedne członek rządy PRL, ani żaden sędzia, czy prokurator.Ani jeden z notabli PRL, nie został skazany i nikt z nich nie spędził nawet jednego dnia w więzieniu. Dlatego trzeba było zaprotestować przeciwko tej hucpie. Nie ma żadnych przeszkód aby państwo polskie, zamiast wsadzać do więzienia Miernika, wsadziła Michnika, bo przecież mamy Stefana Michnika, brata redaktora naczelnego Gazety Wyborczej, który jest jednym z największych zbrodniarzy komunistycznych. Mamy całe mnóstwo nieosądzonych zbrodniarz komunistycznych – podkreślił gość Poranka Wnet.

Źródło: Radio Wnet

Wczytuję ocenę...
TAGI:


10/04/2010 fakty (odc.57) - T. ZIEMSKI - TEZA Z BRZOZĄ BODINA NIE PRZEKONUJE. OTO DOWÓD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze