Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

A jednak! TVP i ZPR Media zorganizują galę „25 lat disco polo w Polsce”!

lml 13:47 10 stycznia 2017
Zrzut ekranu z youtube.com, plotek.pl
Portal wirtualnemedia.pl dowiedział się, że festiwal „25 lat disco polo w Polsce” odbędzie się w niedzielę 25 czerwca br. na Stadionie Polonii Warszawa. Festiwal transmitowany będzie w TVP2.

Przypomnijmy, że Sylwester w TVP 2 osiągnął oglądalność 27 proc. To najlepszy wynik od siedmiu lat. Dla porównania sylwester w Polsacie wybrało 21 proc., zaś w TVN – tylko 9 proc. Gwiazdą nocy sylwestrowej w TVP 2 był Zenek Martyniuk – lider zespołu disco polo "Akcent".

Jacek Kurski, prezes TVP, podkreślał, że jest fanem Zenka Martyniuka. – Wszędzie mówię, że dosyć z tą hipokryzją, z udawaniem, że to jest jakiś gorszy gatunek. Ludzie to kochają. Pan ma zawsze otwarte miejsce w Telewizji Polskiej, dopóki ja jestem prezesem – powiedział liderowi zespołu Akcent. Za kulisami zaśpiewali razem fragment "Taką cię wyśniłem" – ulubioną piosenkę prezesa TVP.

Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, TVP wspólnie z ZPR Media zorganizuje galę "25 lat disco polo w Polsce". 

– To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na „Sylwestrze z Dwójka”, że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię – powiedział portalowi Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej Grupy ZPR Media.

Impreza odbędzie się 25 czerwca na Stadionie Polonii w Warszawie. Organizatorzy chcą sprzedać 30 tys. biletów. Festiwal transmitowany będzie na antenie TVP2.

 

 

Źródło: wirtualnemedia.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
KONIEC SYSTEMU - ODC.75/2 - KRZYSZTOF MRÓZ - DZIŚ W NIEMCZECH ZNOWU OBCHODZI SIĘ URODZINY HITLERA

Wczytuję komentarze...
Najnowsze