Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bloger "Matka Kurka" o Owsiaku: "Skończył się prezes, jakiego znaliśmy"

apu 19:38 4 lutego 2014
zrzut stronu www.kontrowersje.net
Na blogu kontrowersje.net Piotr Wielgucki, piszący pod pseudonimem Matka Kurka, podzielił się swoimi wrażeniami z pierwszej odsłony procesu, jaki wytoczył my przed sądem w Złotoryi prezes fundacji WOŚP Jerzy Owsiak. - "Dla mnie przygoda sądowa z Owsiakiem w zasadzie się skończyła i jestem pewien, że skończył się prezes, jakiego znaliśmy" - napisał bloger.

Wielgucki zwrócił się dziś do sądu o dołączenie do akt sprawy sprawozdań z ksiąg rachunkowych "Złotego Melona" oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sąd przychylił się do prośby pozwanego, co ten upatruje sobie za sukces.

-"Po pierwszej rozprawie publicznie oświadczyłem, że biorąc udział w procesie z prezesem Owsiakiem mam dwa zadania przed sobą: utrzymać proces w Złotoryi i wymóc na prezesie włączenie do akt sprawy szczegółowych sprawozdań z ksiąg rachunkowych WOŚP i Złotego Melona. Szanowni Państwo polecę klasyką – „panie prezesie melduję wykonanie zadania”. Meldunek składam na ręce prezesa Owsiaka, dla mnie przygoda sądowa z Owsiakiem w zasadzie się skończyła i jestem pewien, że skończył się prezes jakiego znaliśmy" - oświadczył Wielgucki.

Choć Matka Kurka jest pewny sukcesu, dziś wyrok w sądzie w Złotoryi nie zapadł.  Rozprawę odroczono do 14 marca.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI:


W PUNKT (K. GÓJSKA) - PROF. KAROL KARSKI O TIMMEMANSIE: Są tacy politycy, którzy dużo krzyczą, ale nic konkretnego z tego nie wynika
Wczytuję komentarze...
Najnowsze