Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

7. rocznica pogrzebu śp. Lecha i Marii Kaczyńskich

lml 15:39 18 kwietnia 2017
Zrzut ekranu z youtube.com
Głównym punktem uroczystości 7. rocznicy pogrzebu śp. pary prezydenckiej, będzie Msza święta, która odprawiona będzie w Katedrze na Wawelu o godzinie 17:30. W obchodach wezmą udział m. in. prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło oraz prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Uroczystości związane z 7. rocznicą pogrzebu śp. Lecha i Marii Kaczyńskich, rozpoczną się o godzinie 17:00 od złożenia kwiatów w krypcie. Głównym punktem uroczystości rocznicowych będzie Msza święta, która rozpocznie się o godzinie 17:30.

Pogrzeb śp. pary prezydenckiej, odbył się 18 kwietnia 2010 roku na Wawelu. Na rynku w Krakowie, okolicznych ulicach i na Błoniach zgromadziło się wówczas prawie 150 tys. osób

10 kwietnia 2010 roku w pobliżu lotniska Smoleńsk-Północny rozbił się rządowy samolot Tu-154M. Na pokładzie znajdowało się 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Wszyscy pasażerowie tego tragicznego lotu zginęli na miejscu. Polska delegacja leciała na uroczystości upamiętniające 70. rocznicę mordu NKWD na polskich oficerach w Katyniu. Była to druga pod względem liczby ofiar katastrofa w historii polskiego lotnictwa i największa pod względem liczby ofiar katastrofa w dziejach polskich Sił Powietrznych.

 

Źródło: TVP Info, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
KONIEC SYSTEMU - ODC.79/2 - MARCIN REY: W POLSCE SĄ EKSTREMISTYCZNE ŚRODOWISKA DYWERSYJNE

Wczytuję komentarze...
Najnowsze