Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

26-latka zastrzelona w pralni w Gorzowie Wielkopolskim. Znany jest motyw zbrodni!

M.N. 16:57 12 września 2019
policja.pl
Zabójstwo 26-letniej Kristiny V. w Gorzowie Wielkopolskim. Napastnik, Paweł R., został śmiertelnie postrzelony w okolicy Berlina. Śledztwo ws. śmierci kobiety prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim. Za morderstwem prawdopodobnie stały motywy związane z "życiem uczuciowym".

- Prokuratura prowadzi śledztwo ws. zabójstwa 26-letniej Kristiny - informuje Wirtualną Polskę prokurator Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

W środę, kiedy doszło do zdarzenia, na miejscu były wykonywane czynności przez prokuratorów. Przeprowadzono już sekcję zwłok Kristiny V. - Wykazała, że przyczyną zgonu był postrzał w głowę, który spowodował liczne obrażenia tego organu skutkujące zgonem - przekazuje prok. Witkowski.

Dodał, że czynności procesowe dalej są wykonywane.

Do tragedii doszło w środę krótko przed godziną 13. Sprawca wszedł do pralni przy ul. Owczej w Gorzowie Wlkp. i na oczach innych pracowników strzelił do 26-latki. Następnie wyszedł z budynku, wsiadł do samochodu i odjechał.

Bezpośrednio po zabójstwie, na miejscu przestępstwa pracowało dwóch prokuratorów nadzorujących pracę policji. Jeden z nich brał udział w zabezpieczaniu śladów kryminalistycznych i innych dowodów, a drugi zajmował się koordynacją działań związanych z obławą za podejrzewanym.

Policja szybko wytypowała podejrzewanego. Informacja o jego poszukiwaniach trafiła do wszystkich jednostek w regionie i w ościennych województwach. Kryminalni powiadomili również niemiecką policję, gdyż poszukiwany mógł próbować uciec do tego kraju. 

Po kilku godzinach, do polskich policjantów dotarła informacja o zastrzeleniu mężczyzny podczas próby jego zatrzymania niedaleko stolicy Niemiec.

Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej niedaleko Berlina i kiedy wysiadał z auta sięgnął po broń. Wówczas jeden z niemieckich funkcjonariuszy strzelił do niego. W wyniku postrzału 26-latek zmarł.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze